Moda simowa Najlepsze dodatki do The Sims 3

Moda Simowa Najlepsze dodatki do The Sims3 -Tutaj znajdziecie dodatki,których nie ma na innych forach.Zapraszamy


#1 2012-06-26 15:13:02

zaakoochanaa

http://img825.imageshack.us/img825/9704/uzytkownikl.png

Zarejestrowany: 2012-04-10
Posty: 1
Punktów :   

Dlaczego simsy mi się zacinają?

Mam pytanie. Dlaczego simsy po około 20 minutach gry zacinają się tak, że nie da się już nic zrobić i muszę je wyłączyć? Tak jest za każdym razem. Nie mam oryginalnej gry. Jak się nie zacinają, to wyskakuje komunikat, że launcher przestał działać i żąda wyłączenia gry.
Na początku myślałam, że to jest spowodowane tym, że mam grę na laptopie i nie spełniam wymagań, lecz tato mi to sprawdził i powiedział, że mam funkcje wszystkie o wiele lepsze niż te, które wymagają. Mam zrobione wszystkie aktualizacje gry, jak i całego komputera.
Później stwierdziłam, że skoro gra jest nieoryginalna, to coś nie tak jest i tyle. Ale siostrze to samo zainstalowałam na innym laptopie i u niej o wiele lepiej chodzi. Dodam, że mam system Windows 7 i moja siostra także. W dodatku ona ma trochę "gorszego" laptopa.
Pomóżcie, bo muszę grę co 5 minut zapisywać i włączać ją po 100 razy dziennie...

Ostatnio edytowany przez zaakoochanaa (2012-06-26 15:14:27)

Offline

 
.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.backstreetboyscorner.pun.pl www.exilecreeps.pun.pl www.managerskokow.pun.pl www.nylonomania.pun.pl www.turniejefifa08best.pun.pl