Moda simowa Najlepsze dodatki do The Sims 3

Moda Simowa Najlepsze dodatki do The Sims3 -Tutaj znajdziecie dodatki,których nie ma na innych forach.Zapraszamy


#1 2010-03-24 20:14:35

 Panna_S.

http://img690.imageshack.us/img690/818/przyjaciels.png

33748548
Call me!
Skąd: Sunset Valley
Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 123
Punktów :   125 

Kawały

Tutaj podajecie swoje ulubione kawały:)

Po ostatnim radiowym starciu Tuska z Kaczyńskim, gdy już obydwaj interlokutorzy wychodzili ze studia, jak zwykle dociekliwa Monika Olejnik, patrząc na czekających na nich ochroniarzy, zapytała jakimi kryteriami kierowali się przy doborze tych panów. Tusk odpowiedział, że jego bodyguard musi przede wszystkim szybko działać, a dopiero potem zastanawiać się nad konsekwencjami. Na to oczywiście Kaczyński przedstawił zupełnie odwrotne wymagania:
- Mój goryl zawsze najpierw pomyśli zanim coś zrobi.
Olejnik poprosiła więc o zademonstrowanie ich podejścia do obowiązków.
- Przywal Tuskowi - szybko powiedział Kaczyński do swojego mięśniaka.
Ten jednak zaczął się głośno zastanawiać:
- Przecież to premier, a jak potem będzie mnie ciągał po sądach...
Tusk w rewanżu polecił swojemu aby uderzył Kaczyńskiego. Ten bez zastanowienia rypnął w go w twarz, tak mocno aż zwalił go na ziemię. Ochroniarz zaś stanął i drapiąc się w głowę intensywnie myślał.
- O czym teraz pan myśli? - zapytała Monika O.
- Zastanawiam się czy mu jeszcze z kopa nie "przyczosnkować".


Młoda kobieta zrobiła zakupy w supermarkecie i stojąc przy kasie ma następujące artykuły w koszyku: mydło, szczoteczkę do zębów, pastę do zębów, bochenek chleba, litr mleka, mrożoną pizzę i jogurt. Kasjer przygląda się kobiecie, uśmiecha się i mówi:
- Samotna, co?
Kobieta uśmiecha się nieśmiało i mówi:
- Tak, ale jak pan to odgadł?
- Bo jest Pani taka brzydka.


Niemiec, Polak i Rosjanin kłócą się, gdzie najszybciej powstają inwestycje. Niemiec mówi:
- Jak ja jadę rano do roboty i budują nową fabrykę samochodów, to jak jadę dnia następnego - to już z taśmy zjeżdżają nowe auta.
Rosjanin mówi:
- To jeszcze nic. Jak ja idę rano do pracy i budują nowy wieżowiec, to jak wracam z powrotem - to na balkonie tego wieżowca już pieluszki się suszą.
Na to Polak:
- A u nas, jak trzech architektów siada do projektu gorzelni, to już za 3 godziny wszyscy są narąbani.


Komisariat policji. Dyżurka. Dzwoni telefon. Dyżurny odbiera:
- Komisariat Policji, słucham?
- Dzień dobry. Czy to wasz komisariat wysyłał wczoraj wieczorem patrol na Lipową 74 mieszkania 3?
- Chwileczkę, już sprawdzam. Tak. Mieliśmy zgłoszenie naruszenia ciszy nocnej - głośna muzyka, krzyki...
- Mam prośbę. Czy możecie ich przysłać jeszcze raz? Zapomnieli zabrać czapkę i pistolet. No i zdjęcia obejrzą, fajne wyszły!

Ostatnio edytowany przez Panna_S. (2010-03-30 15:07:46)


Jeśli pomogłam lub dodałam coś co Ci się podoba, podziękuj dając plusa!

Offline

 

#2 2011-01-28 10:44:38

 DiablicznaTruskawka

http://img825.imageshack.us/img825/9704/uzytkownikl.png

GG : 332080000
Skąd: Miasto Dziwnowo.
Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Kawały

Ha ha xD

Przychodzi baba do lekarza , a lekarz też baba.

Mama mówi do Jasia :
-Jasiu , idź mi po piwo.
Jasiu idzie do sklepu i mówi:
-Dzień dobry , proszę piwo.
Kasjerka:
-A czy jesteś pełnoletni?
Jasiu nie wie co powiedzieć więc idzie do domu i pyta się mamie:
-Mamo , jak mi się spyta czy jestem pełnoletni to co mam powiedzieć?
-Że :
Masz 20 lat ,
2 dzieci ,
żona leży ze złamaną nogą w szpitalu ,
a dowód wpadł ci do kanału.
No to idzie Jasiu do sklepu , przewraca się , ale idzie dalej.
-Dzień dobry , piwo proszę.
-A czy jesteś pełnoletni?
Jasiu:
Mam 2 lata , 20 dzieci , żona wpadła mi do kanału , a dowód leży ze złamaną nogą w szpitalu. To dostanę to piwo?

I mój ulubiony:
- Wiesz, w Walentynki zrobiono w naszej firmie ankietę i okazało się, że jestem najbardziej pożądanym facetem w robocie.
- No to powinieneś się cieszyć!
- Ni cholery, u nas pracują sami mężczyźni...


Kochamy wciąż za mało i stale za późno.

Offline

 

#3 2011-07-05 00:02:25

Smoli

http://img825.imageshack.us/img825/9704/uzytkownikl.png

Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 11
Punktów :   

Re: Kawały

Zapracowany tatuś wraca późną porą samochodem z pracy. Spieszy się do domu, gdy nagle przypomina sobie, że jego córeczka ma właśnie urodziny. Skręca więc szybko do najbliższego sklepu z zabawkami. Podchodzi do sprzedawcy i pyta o jakąś ładną lalkę.
— Mamy „Barbie na wakacjach” za 19,99, „Barbie idzie na bal” za 19,99, „Barbie zostaje projektantką mody” za 19,99 oraz „Barbie się rozwodzi” za 399 dolarów.
Lekko zdezorientowany ojciec pyta:
— Dlaczego ta ostatnia lalka jest taka droga?
— Bo Barbie, która się rozwodzi, idzie razem z domem Kena, meblami Kena, samochodem Kena i jachtem Kena.


Idą ulicą paranoik i schizofrenik. Nagle paranoik mówi:
- Ty, chodźmy na drugą stronę, z naprzeciwka idą dresiarze, jeszcze nas zleją.
- Spoko, nie paranoizuj, idziemy dalej.
Zrównali się z dresiarzami, ci ich zaczepili, szast-prast-chlast - schizofrenik pozamiatał dresami ulicę, idą dalej. Paranoik pyta:
- Ty, ćwiczyłeś jakieś sztuki walki czy coś?
- Skądże. To proste. Ich było pięciu, a mnie - dziesięciu.

Offline

 

#4 2011-08-27 19:36:34

 natkaa1999

http://img825.imageshack.us/img825/9704/uzytkownikl.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 53
Punktów :   

Re: Kawały

Są trzy mrówki. Jedna weszła do nosa, druga do ucha, a trzecia do d*py. Po jakimś czasie spotykają się i każda się chwali:

- Widziałam miód!! - mówi pierwsza
-  Ja widziałam zieloną lawę!! - mówi druga
- A ja widziałam czarne Ferrari!! - mówi ostatnia .

________________________________________________________________

Spotykają się słoń i mrówka. Mrówka zaproponowała słoniowi, aby pobawili się w chowanego. Słoń szuka, a mrówka się chowa .
Po dłuższym czasie szukania mrówki, słoń mówi:

- Mam Cię w D*PIE!! - mówi słoń
A mrówka odpowiada :

- Skąd wiedziałeś?!

Ostatnio edytowany przez natkaa1999 (2011-08-27 19:37:03)


Sowa znakiem mądrości, a serce miłości . ♥

Offline

 

#5 2011-12-30 13:10:03

Patiśo

http://img825.imageshack.us/img825/9704/uzytkownikl.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kawały

Polak , Rosjanin i Niemiec chcą przejść przez granicę i spotykają diabła.Diabeł mówi:przepuszczę was przez granicę jak rozśmieszycie mojego konia.Niemiec robi fikołki , Rosjanin opowiada kawały , a Polak szepcze coś koniu do ucha , a koń w brecht .Następnego dnia chcą wrócić i spotykają diabła , a on mówi:Uspokujcie mojego konia , bo od kąd przeszliście przez granicę ciągle się śmieje .Niemiec śpiewa pieśni żałobne , Rosjanin udaje , że nie żyje , a Polak bierze konia na bok i wraca ze smutną szkapą .Wszyscy pytają Polaka jak to zrobił , a on na to:Najpierw powiedziałem mu , że mam większego niż on , a potem mu pokazałem.

Polak , Niemiec i Rusek płyną tratwą z bezludnej wyspy .Nagle widzą złotą rybkę , która do nich mówi spełnię wasze życzenia . Niemiec mówi , że chce zjeść ciepły obiad , spełniło się . Rus powiedział , że chce do swojej dziewczyny , spełniło się .A Polak:Chcę 2 l wody i tamtych z powrotem

Mama tłumaczy synowi : musisz już sam spać , bo duzi śpią sami , a syn na to : To dlaczego ty śpisz z tatą?

Offline

 

#6 2012-03-31 09:37:14

julcia110703

http://img825.imageshack.us/img825/9704/uzytkownikl.png

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 58
Punktów :   

Re: Kawały

rós polak i niemiec rozbili się na bez ludnej wyspie rósowi zachciało się pić w nocy więc idzie do zbudowanej przez siebie lodówki i słyszy dziwne dzwięki mam cie zjem cie obedre cie ze skóry boi sie i idzie spać niemcowi w nocy zachciało się jeść więc idzie do lodówki zbudowanej przez rósa i słyszy dziwne dziwięki mam cie zjem cie obedre cie ze skóry zaczoł sie bać i poszedł do łóżka następnego dnia rós mówi do wszystkich słyszeliście dziwne głosy z naszej lodówki polak mówi nie a rós do niego to idź zobacz polak otwiera lodówke i widzi w niej małpe która mówi do banana mam cie zjem cie obedre cie ze skóry

Offline

 

#7 2012-04-20 17:08:08

Eloria

http://img825.imageshack.us/img825/9704/uzytkownikl.png

Zarejestrowany: 2012-04-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kawały

Małgosia wyszła na dwór.
Jasiu z kolegami przyszli i proszą Małgosię, aby weszła na drabinkę wtedy chłopcy dadzą jej 3 zł.
Małgosia wchodzi na drabinkę.
Gdy z niej zeszła, chłopcy dali jej 3 zł.
Małgosia pobiegła do mamy i woła:
- mamo mamo weszłam na drabinkę i chłopcy dali mi 3 zł.
- Małgosiu oni chcieli zobaczyć twoje majteczki.
Następnego dnia Jasio znowu przychodzi z kolegami i mówi, żeby weszła znowu na drabinkę tylko trochę wyżej wtedy dadzą jej 5 zł. Małgosia weszła na drabinkę a chłopcy dali jej 5 zł.
Małgosia poszła do mamy i mówi:
- mamo, mamo dostałam od Jasia 5 zł za to, że weszłam na drabinkę tylko trochę wyżej.
- Małgosiu oni przecież chcieli zobaczyć twoje majteczki.
Nazajutrz Jasiu znów prosi Małgosie, żeby weszła na drabinkę ale trochę wyżej to da jej 10 zł.
Małgosia weszła i dostała 10 zł.
Poszła do mamy i mówi:
- mamo, mamo dostałam 10 zł za to że weszłam na drabinkę tylko trochę wyżej
- Małgosiu przecież ci powtarzałam, że oni chcą zobaczyć tylko twoje majteczki
- ale dziś ich przechytrzyłam i nie założyłam majteczek.

I drugi kawał:


Dwie blondynki oglądają telewizję.Nagle jedna mówi:
- O! Patrz, Benedykt XVI!
- Tak?-dziwi się druga- A Kubica który?

Offline

 
.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zordon-music.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.grupa2wat.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.kanter-strajk.pun.pl